Produktet
VR
 • Detajet e produkteve

Dongguan Hongsheng Printing Co., Ltd. ruan norma të rrepta cilësie për të prodhuar kartat e personalizuara me cilësi të lartë Inteligjenca e kartave familjare Printimi i kartave të lojës me porosi të printuara Prodhuesi. Inovacioni teknologjik është themeli i cilësisë së produktit. Dongguan Hongsheng Printing Co., Ltd. me cilësi të lartë dhe reputacion të mirë, ka fituar një reputacion të mirë në industri.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:HS, OEM
Numri i modelit:HS20211021005is_customized:po
Materiali:letër, 157g+1000gmEmri i produktit:Printimi i kartave të lojës me porosi
Certifikata:ISO9001MOQ:500 copë
Formati i veprës artistike:AI PDF PSD CDR DWGKushtet e pagesës:T/T
Koha e mostrës:2-7 ditëDorëzimi:FOB+Air+Express
Lloji i kutisë:Kutia e buzës dhe e poshtmeKomponenti:karta+kuti+zarf

përshkrim i produktit
Emri i produktit
Karta të personalizuara me cilësi të lartë Kartat familjare të inteligjencës Printime të letrave të lojës të printuara me porosi Prodhuesi

Stoku i materialit
300 gsm / 350 gsm / 400 gsm Letër me bërthamë të bardhë (Letër arti)
Letër bërthamore 270 gsm / 280 gsm / 300 gsm blu / gri
300gsm / 310gsm / 330gsm Letra më e mirë gjermane me bërthamë të zezë
100% PVC e re e bardhë/ PVC e zezë (0.3mm/0.32mm)
Madhësia e aksioneve
63*88mm,57*87mm,70*120mm,88*126mm etj; sipas kërkesave tuaja.
Shtypje
Printim me ngjyra të plota CMYK (Me printerin më të mirë Heidelberg)
Forma
Sheshi, i rrumbullakët, drejtkëndëshi, ovali, zemra, trekëndëshi i yjeve dhe çdo formë tjetër e veçantë
Opsionet e paketimit
Mbështjellës me tkurrje / Mbështjellës celofani / Qese me flluska etj; sipas kërkesave tuaja. Kartoni standard i eksportit për të kursyer transportin.
Mostra
1. Mostrat ekzistuese të ofruara lirisht në çdo kohë
2. Mostra me porosi ka nevojë për tarifë të mostrës në përputhje me rrethanat
Koha e kampionimit
Zakonisht 5-7 ditë
Koha e dërgimit
Zakonisht 10-30 ditë
Aplikacionet
Reklamim, Promocion, Dhuratë, Lojëra Qesharake, Karta për Kazino, Karta Lojëra për Fëmijë, Karta Edukative, etj.
Lloji i kutisë
Kutia e tërheqjes / Kutia me kapak të poshtëm / Kutia me 2 copë / Kutia e rrotullimit me magnet
Kuti me varëse në qafë / Kuti prej kallaji / Kuti plastike / Kuti me një gropë


Përfundojë sipërfaqe
Llak i zakonshëm me shkëlqim
Llak me shkëlqim me cilësi të lartë
Petëzim me shkëlqim / mat
Petëzim mat me cilësi të lartë
Veshje UV
Veshje me pika UV
Skaji me ngjyrë ari / argjendi / lazer
Pullë me folie me ngjyrë ari / argjendi / lazer
Finiturim me reliev dhe liri
Vulosje e nxehtë (e disponueshme me ngjyra)
Tehe te prera ari/argjendi/ngjyra
Prezantimi i Kompanisë

Shërbimet tona& Forcë

--1. Një nga prodhuesit më të mirë të kartave të lojërave/lojrave të tavolinës në Azi. --2. 20 vjet përvojë të OEM& Printim ODM. --3. Kaloi BSCI& Auditimi TUV, Bojë për printim me cilësi të lartë dhe miqësore me mjedisin, përfundim i personalizuar i sipërfaqes, letër FSC. --4. Produkti ynë mund të kalojë EN71, ASTM, CS65 dhe kështu me radhë.
--5. Shërbim me porosi 24h*7D dhe përvojë e pasur në fabrikë të vërtetë.
Paketimi&Transporti
Paketa Custom Boxes

Kutia e palosshme Kutia e sirtarit e ngurtë e kutisë
FAQ
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONI ME NE 

Kompania e printimit të lojërave të tavolinës HS është bazuar në parimin "klienti i pari, cilësia në radhë të parë; përsosmëria, përmirësimi i vazhdueshëm".  Nëse keni një projekt, atëherë ju lutemi na kontaktoni dhe ne mund të diskutojmë kërkesat dhe nevojat tuaja. Shikoni më shumë raste që kemi arritur për të mësuar më shumë detaje të shërbimeve tona.

Rekomanduar

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip