HS ka siguruar shtypjen dhe paketimin e produktit zgjidhje të personalizuar të shërbimit me një ndalesë që nga viti 2002.

Gjuhe
PRODUKTET KRYESORE
Printimi dhe paketimi i personalizuar i dizajnit të personalizuar të produktit, krijojnë një paketë unike për imazhin e markës suaj, rrisin marketingun e produktit. Ka më shumë se 40 ekipe me përvojë të dizajnit të paketimit, më shumë se 10 vjet përvojë në industri, të përshtatura për nevojat tuaja, vetëm për personalizimin ekskluziv privat të produktit tuaj, refuzuar të ngjajë, produktet e shitura në Japoni, Gjermani, Shtetet e Bashkuara dhe vendet e tjera, efekti është njohur gjerësisht.

Hongsheng, Si një nga kompanitë më të mira të shtypjes dhe paketimit në Kinë, Kryesisht e specializuar në lojëra bordi, libra me figura, libra tre-dimensionale, lodra elektronike arsimore për fëmijë, mjete mësimore, kuti me ngjyra Boutique, kuti dhuratash të nivelit të lartë, profesional për tu ofruar klientëve me një larmi produktesh të shtypura.
LEXO MË SHUMË
Petë me porosi të lartë vulosje kuti dhuratë bizhuteri prej druri

Petë me porosi të lartë vulosje kuti dhuratë bizhuteri prej druri

Numri i Modelit: 2020081901 Lloji i letrës: karton Trajtimi i shtypjes: Embossing, Petëzim me shkëlqim, Petëzim Matt, vulosje, Veshje UV, Lustrim Porosi me porosi: Pranoni Tipari: Punuar me dorë Forma: formë e personalizuar, e personalizuar Lloji: Shtypja e Kutisë së Letrës Madhësia: Madhësia e personalizuar e pranuar
2020/10/12
Paketim Logoje i Përshtatur me cilësi të lartë kuti për ruajtjen e bizhuterive blu me letër të brendshme letre

Paketim Logoje i Përshtatur me cilësi të lartë kuti për ruajtjen e bizhuterive blu me letër të brendshme letre

Numri i Modelit: 2020081902 Lloji i letrës: karton Trajtimi i shtypjes: Embossing, Petëzim me shkëlqim, Petëzim Matt, vulosje, Veshje UV, Lustrim Porosi me porosi: Pranoni Tipari: Punuar me dorë Forma: formë e personalizuar, e personalizuar Lloji: Shtypja e Kutisë së Letrës Madhësia: Madhësia e personalizuar e pranuar
2020/10/12
Petë me logo të personalizuar me cilësi të lartë që vulosin kutinë e magazinimit të argjendit të zi me EVA të brendshme

Petë me logo të personalizuar me cilësi të lartë që vulosin kutinë e magazinimit të argjendit të zi me EVA të brendshme

Numri i Modelit: 2020082001 Lloji i letrës: karton Trajtimi i shtypjes: Embossing, Petëzim me shkëlqim, Petëzim Matt, vulosje, Veshje UV, Lustrim Porosi me porosi: Pranoni Tipari: Punuar me dorë Forma: formë e personalizuar, e personalizuar Lloji: Shtypja e Kutisë së Letrës Madhësia: Madhësia e personalizuar e pranuar
2020/10/12
Logo e personalizuar me cilësi të lartë kuti për ruajtjen e bizhuterive me gocë deti Magnet

Logo e personalizuar me cilësi të lartë kuti për ruajtjen e bizhuterive me gocë deti Magnet

Numri i Modelit: 2020082002 Lloji i letrës: karton Trajtimi i shtypjes: Embossing, Petëzim me shkëlqim, Petëzim Matt, vulosje, Veshje UV, Lustrim Porosi me porosi: Pranoni Tipari: Punuar me dorë Forma: formë e personalizuar, e personalizuar Lloji: Shtypja e Kutisë së Letrës Madhësia: Madhësia e personalizuar e pranuar
2020/10/12
Shërbim i personalizuar i printimit dhe personalizimit të paketimit të produktit
Pse na zgjodhet ne
Krijoni një imazh unik të markës së paketimit tuaj, përmirësoni fuqinë e marketingut të produktit.

Ne kemi më shumë se 40 ekipe me përvojë të dizajnit të paketimit dhe më shumë se 10 vjet përvojë në industri. Ne mund t'i rregullojmë produktet tona në përputhje me nevojat tona. Ne i bëjmë ato vetëm për ju. Ne refuzojmë të jemi të njëjtë

Produktet shiten mirë në Japoni, Gjermani, Shtetet e Bashkuara dhe vende të tjera, dhe efekti i dizajnit është njohur gjerësisht
RASTI I SUKSESSHM
Duke u përqëndruar në shtypjen dhe paketimin e produktit për 19 vjet, kompania japoneze e lodrave arsimore ka caktuar një partner. Selia e Dongguan ka 8,500 metra katrorë ndërtesa të fuqishme fabrike dhe më shumë se 300 personel profesional dhe teknik. Në shtator 2017, dega Huizhou, e cila mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 20,000 metra katrorë, u vu zyrtarisht në veprim. Fituan shumë nderime të tilla si "Furnizuesi i shkëlqyeshëm i Provincës Guangdong", "Certifikata e Vlerësimit të Furnizuesit", "Tetë Çmimet e Tetë Top Boss në Guangzhou District", "The Tetë Top Ten Boss Awards", Në përputhje me ndërmarrjen e çertifikimit të sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001.
LEXO MË SHUMË
HAMA dhe kompania jonë kanë arritur një marrëveshje bashkëpunimi afatgjatë

HAMA dhe kompania jonë kanë arritur një marrëveshje bashkëpunimi afatgjatë

HAMA dhe kompania jonë kanë arritur një marrëveshje bashkëpunimi afatgjatë
2020/07/30
Hongsheng ju ofron zgjidhje më profesionale për shtypjen dhe paketimin e produkteve!
RRETH NESH
Që nga themelimi i saj në 2001, kompania ka qenë e bazuar në parimin e "konsumatorit së pari, cilësia e parë; përsosmëri, përmirësim të vazhdueshëm." Bazuar në treg, ai ka fituar besimin dhe mbështetjen e klientëve nga të gjitha sferat e jetës. Krijuar një sistem të përsosur të cilësisë në 2009, kaloi certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001: 2015, zgjeroi shkallën e saj në 2010 për të mbuluar një sipërfaqe prej 8,500 metra katrorë, hapi një degë në Huizhou në 2017, mbulon një sipërfaqe prej 30,000 metra katrorë, dhe aktualisht ka rreth 600 punonjës, Ekzistojnë 3 sektorë biznesi: departamenti i biznesit të lojërave të bordit, departamenti i biznesit për lodra elektronike arsimore, departamenti i biznesit i paketimit të butikëve.

Shtrirja e biznesit: lojëra tavoline, libra me figura, libra tre-dimensionale, lodra elektronike edukative për fëmijë, mjete mësimore, kuti me ngjyra të butikut, kuti dhuratash të nivelit të lartë, sigurojnë në mënyrë profesionale klientëve produkte të ndryshme të shtypura. Pajisjet e prodhimit: Makinë shtypi Heidelberg, makinë vaji, makine lustruese, laminuese, makine birre, makine për injeksion, SMT, makinë lidhëse telash, makinë fshikëze, makinë dixhitale, shtrat prerës, palosëse etj. Sigurimi i cilësisë: me një komplet të plotë të pajisjeve të testimit të cilësisë dhe një ekipi teknik profesional për të siguruar cilësinë e produkteve të klientëve.

B GHNI N TO Prek me SHBA

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian