HS ka ofruar shërbime të personalizuara për printimin dhe paketimin e lojërave në bord që nga viti 2001.

Gjuhe
 • Prodhuesi kryesor i lojërave të bordit
  Prodhuesi kryesor i lojërave të bordit
  Me mbi 20 vjet përvojë, Hongsheng Printing është zgjedhja juaj numër një për prodhimin profesional të lojërave të bordit.
PRODUKTET TONA JANËE BËRË ME MESATË

21 vjet përvojë OEM, e specializuar në shtypjen e lojërave të tavolinës, kutisë me ngjyra, kutisë së dhuratave, kartave të lojërave, librit me figura dhe enigmave.

 • Lojëra tavoline
  Lojëra tavoline
 • Puzzle
  Puzzle
 • Lojëra tavoline
  Lojëra tavoline
 • Libra me figura
  Libra me figura
 • Letra e lojës
  Letra e lojës
 • Figura
  Figura

 • DDS
  DDS
 • FSC
  FSC
 • ISO
  ISO
 • BSCI-1
  BSCI-1
 • BSCI-2
  BSCI-2
 • BSCI-3
  BSCI-3
 • BSCI-4
  BSCI-4
 • BSCI-5
  BSCI-5
 • BSCI-6
  BSCI-6
 • <p>20+</p>

  20+

  Me më shumë se 20 vjet përvojë OEM

 • <p>500+<br></p>

  500+

  Mbi 500 punonjës profesionistë

 • <p>20,000<br></p>

  20,000

  Fabrika 20,000 ㎡

 • <p>100+<br></p>

  100+

  Pajisjet e prodhimit të printimit të automobilave

SHTYPJA E KOMPANISËLIRON
Kompania e printimit të lojërave të tavolinës HS është bazuar në parimin "klienti i pari, cilësia në radhë të parë; përsosmëria, përmirësimi i vazhdueshëm". Bazuar në treg, ajo ka fituar besimin dhe mbështetjen e klientëve nga të gjitha sferat e jetës.

KONTAKTONIME NE 

Kompania e printimit të lojërave të tavolinës HS është bazuar në parimin "klienti i pari, cilësia në radhë të parë; përsosmëria, përmirësimi i vazhdueshëm".  Nëse keni një projekt, atëherë ju lutemi na kontaktoni dhe ne mund të diskutojmë kërkesat dhe nevojat tuaja. Shikoni më shumë raste që kemi arritur për të mësuar më shumë detaje të shërbimeve tona.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip