ХС обезбедува прилагодено решение за едношалтерски услуги за печатење и пакување на производи од 2002 година.

Јазик
ГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ
Персонализиран дизајн за пакување и пакување на производот, креирајте пакет уникатен за сликата на вашата марка, зајакнете го маркетингот на производот. Има повеќе од 40 искусни тимови за дизајн на пакување, повеќе од 10 години искуство во индустријата, прилагодени на вашите потреби, само за ексклузивно приватно прилагодување на вашиот производ, одбиено да личи, производи што се продаваат во Јапонија, Германија, САД и други земји, дизајнот ефектот е широко признат.

Hongsheng, Како една од најдобрите компании за печатење и пакување во Кина, главно специјализирана за игри на табла, сликовници, тродимензионални книги, детски едукативни електронски играчки, помагала за учење, кутии за бои во бутици, кутии за врвни подароци, професионални за обезбедување на клиенти со различни печатени производи.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Висококвалитетна смешна едукативна фамилија прилагодена игра на табла загатка

Висококвалитетна смешна едукативна фамилија прилагодена игра на табла загатка

Број на модел: 2020072902 Дали е прилагодено: Да Материјал: уметничка хартија Име на производот: Hotешка продажба спортски сали во затворено сопствено печатење игра со карти Облик: Плоштад Сертификат: ISO9001 Лого: Прифатете го сопственото лого Завршна обработка на површината: Сјаен лакирање Тестирање: тест отпорен на топлина Предност: едношалтерски сервис за фактори Печатење во боја: Бои CMYK + PMS Густина: 157g + 1000gsm
2020/10/21
Производител за печатење на табла за игри на маса со високо прилагодено семејство

Производител за печатење на табла за игри на маса со високо прилагодено семејство

Број на модел: 2020072903 Дали е прилагодено: Да Материјал: уметничка хартија Име на производот: Hotешка продажба спортски сали во затворено сопствено печатење игра со карти Облик: Плоштад Сертификат: ISO9001 Лого: Прифатете го сопственото лого Завршна обработка на површината: Сјаен лакирање Тестирање: тест отпорен на топлина Предност: едношалтерски сервис за фактори Печатење во боја: Бои CMYK + PMS Густина: 157g + 1000gsm
2020/10/21
Прилагодено производител на печатење маса игри на табла на семејството OEM / ODM CMYK

Прилагодено производител на печатење маса игри на табла на семејството OEM / ODM CMYK

Број на модел: 2020072904 Дали е прилагодено: Да Материјал: уметничка хартија, Сјајна уметничка хартија Големина: сопствена големина Боја: CMYK Пакет: картон Корица: тврд MOQ: 1000 парчиња Печатење: 4C Печатење Формат на уметнички дела: АИ PDF ОЕМ: Прифатете се Сертификат: ISO9001
2020/10/21
Прилагодена високо квалитетна семејна табла со сложувалки производител на печатење CMYK

Прилагодена високо квалитетна семејна табла со сложувалки производител на печатење CMYK

Број на модел: 2020072905 Дали е прилагодено: Да Материјал: хартија & пластична, сјајна уметност хартија Големина: сопствена големина Боја: CMYK Пакет: картон Корица: тврд MOQ: 1000 парчиња Печатење: 4C Печатење Формат на уметнички дела: АИ PDF ОЕМ: Прифатете се Сертификат: ISO9001
2020/10/21
Услуга за персонализирање за персонализирано печатење и пакување на пакувањето
Зошто да не изберете нас
Создадете единствена слика за брендот на вашето пакување, подобрете ја моќта за маркетинг на производите.

Имаме повеќе од 40 искусни тимови за дизајн на пакување и повеќе од 10 години искуство во индустријата. Ние можеме да ги прилагодиме нашите производи во согласност со нашите потреби. Ние ги правиме само за вас. Одбиваме да бидеме исти

Производите се продаваат добро во Јапонија, Германија, САД и други земји, а ефектот на дизајнот е широко признат
УСПЕШЕН СЛУЧАЈ
Фокусиран на печатење и пакување производи 19 години, јапонската компанија за едукативни играчки назначи партнер. Седиштето на Донггуан има 8.500 квадратни метри моќни фабрички згради и повеќе од 300 стручни и технички лица. Во септември 2017 година, официјално беше пуштена во употреба гранката Хуижоу, која зафаќа површина од над 20.000 квадратни метри. Освои многу почести како што се "Одличен снабдувач на провинцијата Гуангдонг", "Сертификат за проценка на добавувачот", "Осми награди за десет шефови во округот Гуангжу", "Осми награди за десет шефови", во согласност со ISO9001 претпријатие за сертификација на системот за управување со квалитет.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Хама и нашата компанија постигнаа долгорочен договор за соработка

Хама и нашата компанија постигнаа долгорочен договор за соработка

Хама и нашата компанија постигнаа долгорочен договор за соработка
2020/07/30
Hongsheng ви овозможува попрофесионални решенија за печатење и пакување производи!
ЗА НАС
Од своето основање во 2001 година, компанијата се заснова на принципот „прв клиент, прв квалитет; совршеност, постојано усовршување“. Врз основа на пазарот, ја освои довербата и поддршката на клиентите од сите сфери на животот. Воспоставен совршен систем за квалитет во 2009 година, го помина меѓународниот сертификат за системот за управување со квалитет ISO9001: 2015, го прошири својот размер во 2010 година за да покрие површина од 8.500 квадратни метри, отвори филијала во Хуижу во 2017 година, зафаќа површина од 30.000 квадратни метри, и во моментов има околу 600 вработени, Постојат 3 деловни поделби: деловен оддел за игри на табла, деловен оддел за деловни електронски играчки за деца, деловен оддел за пакување бутици.

Деловен опсег: игри на табла, сликовници, тродимензионални книги, едукативни електронски играчки за деца, помагала за учење, кутии со бои во бутици, кутии за подароци од висока класа, професионално обезбедување на клиенти со разни печатени производи Опрема за производство: машина за печатење во Хајделберг, машина за масло, машина за полирање, машина за ламинирање, машина за пиво, машина за обликување со вбризгување, SMT, машина за поврзување на жици, машина за блистер, дигитална машина, кревет за сечење, машина за виткање итн. Обезбедување на квалитет: со целосен сет опрема за тестирање на квалитет и професионален технички тим за да се обезбеди квалитет на производите на клиентите.
ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Macedonian