HS обезбедува приспособена услуга за печатење и пакување на друштвени игри од 2001 година.

Јазик
 • Водечкиот производител на друштвени игри
  Водечкиот производител на друштвени игри
  Со повеќе од 20 години искуство, Hongsheng Printing е вашиот избор број еден за професионално производство на друштвени игри.
НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ СЕНАПРАВЕНИ ПО КОРИСНИЧКИ

21 годишно искуство во OEM, специјализирано за печатење на друштвени игри, кутија во боја, кутија за подароци, картички за игри, сликовници и сложувалки.

 • Одбор игри
  Одбор игри
 • Загатка
  Загатка
 • Одбор игри
  Одбор игри
 • Книги со слики
  Книги со слики
 • Карти за играње
  Карти за играње
 • Слика
  Слика

 • ДДС
  ДДС
 • FSC
  FSC
 • ISO
  ISO
 • BSCI-1
  BSCI-1
 • BSCI-2
  BSCI-2
 • BSCI-3
  BSCI-3
 • BSCI-4
  BSCI-4
 • BSCI-5
  BSCI-5
 • BSCI-6
  BSCI-6
 • <p>20+</p>

  20+

  Со повеќе од 20 години OEM искуство

 • <p>500+<br></p>

  500+

  500+ професионални вработени

 • <p>20.000<br></p>

  20.000

  Фабрика 20.000 ㎡

 • <p>100+<br></p>

  100+

  Опрема за производство на автоматско печатење

ПРЕС НА КОМПАНИЈАТАИЗДАВАЊА
Компанијата за печатење друштвени игри HS се заснова на принципот „клиентот на прво место, квалитетот на прво место; извонредност, континуирано подобрување“. Врз основа на пазарот, ја освои довербата и поддршката на клиентите од сите сфери на животот.

СТАПИ ВО КОНТАКТСО НАС 

Компанијата за печатење друштвени игри HS се заснова на принципот „клиентот на прво место, квалитетот на прво место; извонредност, континуирано подобрување“.  Ако имате проект, ве молиме контактирајте не и можеме да разговараме за вашите барања и потреби. Погледнете повеќе случаи што ги постигнавме за да дознаете повеќе детали за нашите услуги.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски