HS обезбедува приспособена услуга за печатење и пакување на друштвени игри од 2002 година.

Јазик
ГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ

Приспособен дизајн за печатење и пакување на производи, создаде уникатен пакет за имиџот на вашиот бренд и подобрување на маркетингот на вашиот производ. Компанијата за печатење табла HS има повеќе од 40 искусни тимови за дизајн на пакување, повеќе од 10 години искуство во индустријата, приспособено на вашите потреби, само за вашиот производ ексклузивно приватно прилагодување, одби да личи, производи што се продаваат во Јапонија, Германија, САД и други земји, ефектот на дизајнот е широко признат.


Хонгшенг, како еден од најдобрите производители за печатење картички и прилагодени друштвени игри во Кина, главно специјализиран за печатење на друштвени игри, печатење сликовници, тродимензионално печатење книги, едукативни електронски играчки за деца, наставни помагала, кутии за бутици во боја и високо завршни кутии за подароци итн., професионални за да им обезбедат на клиентите различни печатени производи.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
OEM Tailor Made игра со карти за играње Семејна игра со прилагодено печатење

OEM Tailor Made игра со карти за играње Семејна игра со прилагодено печатење

Од 2002 година, како директен и професионален OEM/ODM производител и извозник во Кина, HongSheng Manufactory специјализирана за производство на друштвени игри, игри со карти, карти за играње, компоненти за игра и кутија за пакување.
Печатење во Хонгшенг - висококвалитетно приспособено Специјално ПЕТ проѕирно прозорско куќиште за телефонска кутија со пластична кука Негрупирана

Печатење во Хонгшенг - висококвалитетно приспособено Специјално ПЕТ проѕирно прозорско куќиште за телефонска кутија со пластична кука Негрупирана

Во голема мера, изгледот, карактеристиките, пакувањата итн. на Paper Boxes може да бидат важни фактори кои привлекуваат клиенти. Во процесот на развој на печатење на друштвени игри, печатење кутии во боја, хартиена кутија, книга, нашите дизајнери го следеа најновиот тренд и ги анализираа вкусовите на клиентите, со што го направија печатењето на друштвени игри, печатењето на кутија во боја, хартиената кутија, книгата уникатна во својата структура и стил на дизајн. Што се однесува до неговите карактеристики, се трудиме да го направиме извонреден со прифаќање на суровини на високо ниво.
Печатење во Хонгшенг - хартиена кутија прилагодена фабричка цена Висококвалитетна кутија за пакување куќиште за мобилен телефон производител пакување за печатење хартија Прилагодена хартиена кутија

Печатење во Хонгшенг - хартиена кутија прилагодена фабричка цена Висококвалитетна кутија за пакување куќиште за мобилен телефон производител пакување за печатење хартија Прилагодена хартиена кутија

Хартиена кутија со прилагодена фабричка цена Кутија за пакување за мобилни телефони со висок квалитет Пакувањето за печатење хартија доби големо внимание и пофалби од клиентите. Технологијата се применува за подобро да се задоволи побарувачката на пазарот. Сигурно ќе одговара на уникатниот темперамент и вкус на клиентите.
Печатење во Хонгшенг - Висококвалитетен токен за игри со сопствени загатки и печатење CMYK картички за деца Жешка продажба

Печатење во Хонгшенг - Висококвалитетен токен за игри со сопствени загатки и печатење CMYK картички за деца Жешка продажба

Во суштина, печатењето на друштвени игри, печатењето на кутии во боја, хартиената кутија, перформансите на книгите и неговиот квалитет во голема мера се одлучуваат од неговите суровини. Во однос на суровините на друштвената игра, тие поминаа низ многу тестови на нивните хемиски компоненти и перформанси. На овој начин квалитетот на производот е загарантиран од изворот. Во моментов, производот е тестиран за да има одлични и други својства.
Хонгшенг Производител за печатење картички за прилагодени одбори

Зошто да не одберете нас

Создадете уникатна слика за брендот на вашето пакување, подобрете ја моќта за маркетинг на производите.


Имаме повеќе од 40 искусни тимови за дизајн на пакување и повеќе од 10 години искуство во индустријата. Можеме да ги прилагодиме нашите производи според нашите потреби. Ние ги правиме само за вас. Ние одбиваме да бидеме исти.


Производите се продаваат добро во Јапонија, Германија, САД и други земји, а дизајнерскиот ефект е широко признат.

УСПЕШЕН СЛУЧАЈ

Фокусирајќи се на приспособено печатење и пакување на картички за игри на табла веќе 19 години, јапонската компанија за едукативни играчки назначи партнер. Седиштето на Dongguan има 8.500 квадратни метри моќни фабрички згради и повеќе од 300 стручни и технички персонал. Во септември 2017 година, филијалата Хуижоу, која се простира на површина од повеќе од 20.000 квадратни метри, официјално беше пуштена во употреба. Освои многу почести, како што се „Одличен добавувач на провинцијата Гуангдонг“, „Сертификат за евалуација на добавувачот“, „Осмиот најдобар десет шеф на наградата во округот Гуангжу“, „Осмиот најдобар десет шеф на наградите“, Во согласност со претпријатието за сертификација на системот за управување со квалитет ISO9001.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ХАМА и нашата компанија постигнаа договор за долгорочна соработка

ХАМА и нашата компанија постигнаа договор за долгорочна соработка

ХАМА и нашата компанија постигнаа договор за долгорочна соработка
Хонгшенг ви обезбедува професионално решение за печатење и пакување на картички за приспособени игри на табла!

ЗА НАС

Од своето основање во 2001 година, компанијата за печатење друштвени игри HS се заснова на начелото „на прво место клиентот, пред се квалитетот; извонредноста, постојаното подобрување“. Врз основа на пазарот, ја освои довербата и поддршката на клиентите од сите сфери на животот. Воспостави совршен систем за квалитет во 2009 година, ја помина меѓународната сертификација за систем за управување со квалитет ISO9001:2015, го прошири својот обем во 2010 година на површина од 8.500 квадратни метри, отвори филијала во Хуижоу во 2017 година, зафаќа површина од 30.000 квадратни метри, а моментално има околу 600 вработени, Постојат 3 деловни поделби: деловно одделение за игри на табла, деловно одделение за едукативни електронски играчки за деца, бизнис оддел за пакување бутици.


Опсег на бизнис за печатење: игри на табла, сликовници, тродимензионални книги, едукативни електронски играчки за деца, наставни помагала, кутии за бутици во боја, кутии за подароци од висока класа, професионално им обезбедуваат на клиентите различни печатени производи. Опрема за производство: машина за печатење Хајделберг, машина за масло, машина за полирање, машина за ламинирање, машина за пиво, машина за обликување со инјектирање, SMT, машина за поврзување жица, машина за блистер, дигитална машина, кревет за сечење, машина за преклопување итн. Обезбедување квалитет: со целосен сет на опрема за тестирање на квалитетот и професионален технички тим за да се обезбеди квалитетот на производите за печатење на клиентите.

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање